
Монокуляр нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NL1
130 200 ₴
128 898 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99-00009626
AGM PVS-7 NL1 - це якісний і універсальний прилад для спостереження в нічний час. Його розробила відома фірма AGM Global Vision. Організація існує на ринку довгий час і має позитивну репутацію, як серед новачків, так і серед професіоналів. Виробник пропонує до придбання та експлуатації багатоцільовий пристрій. Він успішно пройшов тестування в різних ситуаціях. Припустимо використовувати, як просто для спостереження за територією, так і для полювання, риболовлі.
Головне завдання цього приладу - надати власнику можливість полювати і патрулювати ділянку в нічний час за повної відсутності освітлення. Техніка, як каже виробник, повністю відповідає нормам MIL-STD-810G.
Можна використовувати прилад як класичний бінокуляр і просто для спостереження або як насадку на приціл, коліматор. Так можна спостерігати за ділянкою і одночасно звільнити руки від приладу, щоб зайнятися чимось іншим.
Прилад належить до другого покоління Gen. У характеристиках зазначають Level 1. Це означає, що люмінофор доповнено зеленим відтінком. Це плюс, оскільки білий колір не такий зручний для тривалої експлуатації. Відтінок трави заспокоює, дає змогу кілька годин поспіль дивитися за ділянкою і при цьому не втрачати концентрацію.
Виробник вмонтував в обладнання інфрачервоний освітлювач. З його допомогою можна вивчати територію навіть за повної темряви. Додатково є опція захисту від впливу яскравого денного або штучного освітлення. Це позитивно позначається як на техніці, так і на самому користувачеві, оскільки його ніщо не засліплює, а отже, він не випускає з поля зору свою мету. Захист може убезпечити трубку підвищеної чутливості. Вона при позаштатних ситуаціях спрацьовує автоматично.
Можна додатково встановити на прилад нічного бачення кілька інших потужних об'єктивів. У середньому показник варіюється від 3х до 5х. Необхідно цей параметр підбирати індивідуально і купувати техніку окремо. Кут поля зору становить 40 градусів. З його допомогою можна контролювати широкий простір і при цьому мінімально пересуватися, що дуже зручно.
Тактичний прилад нічного бачення однаково добре подобається як професіоналам, так і новачкам. Позитивні відгуки та відмінна репутація виробника - причини звернути увагу на модель AGM PVS-7 NL1. Корпус міцний. Він легко справляється з опадами, температурними перепадами, падіннями. Обладнання точно прослужить довго і справно.
Технічні характеристики
- встановлення на тактичний шолом;
- робота при мінімальному рівні освітлення;
- зелений колір люмінофора;
- корекція діоптрій від -6 до +4 дптр;
- вага до 0,3 г;
- вбудоване інфрачервоне підсвічування;
- захист від яскравого освітлення;
- змінна батарея;
- 50 годин функціонування без підзарядки;
- широкий температурний режим від-50 до +50°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокуляр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | две AA |
| Вага брутто | 3.16 кг |
| Вага, г | 510 |
| Зовнішнє джерело живлення | 2.8-4.2В |
| Час роботи від батареї | до 40 год без ІЧ, до 30 год з ІЧ |
| Діапазон фокусування | 0.25 м до нескінченності |
| Діоптрійне регулювання | -4 - +5 dpt |
| Індикатори | Низький рівень заряду батареї; ИК включен |
| Клас захисту | IP65 |
| Особливості | Інфрачервона підсвітка, автоматична система контролю яскравості |
| Поле зору | 40° |
| Робоча температура | -40°C - +50°C |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 170 x 290 x 330 мм |
| Розміри, мм | 183 × 132 × 58 |
| Роздільна здатність (зображення) | 51-64 (штр/мм) штрихів на міліметр |
| Відстань між зеницями | 15 мм |
| Система лінз | 27 mm; F/ 1.2 |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Збільшення | 1x |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/agm_ua/wolf-7%20pro1_compressed.pdf |
| Чистота поля зору | Gen 2 IIT NL1 — це найвища роздільна здатність і чисте зображення, яке пропонує AGM. Рівень 1 практично не має видимих плям |
| Електронно-оптичний перетворювач | Gen 2+ |
- Ціна: 128 898 ₴





