
Каркасний басейн коричневого кольору Intex діаметр 610 см. висота 122 см. об'єм 30079 л || Kilometr+
41 169 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26334
Круглий каркасний басейн Intex 26334 типу Ultra Frame Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Є водяний пісочний насос-фільтр високої продуктивності з піщаною фільтрацією. Насос дуже простий у обслуговуванні.
Для фільтрування води використовується очищений кварцовий пісок. При цьому досягається на 30% більший ступінь очищення, ніж на картриджних насосах. Для зручності насос забезпечений шістьма робочими режимами із зворотним промиванням.
Зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Включена в комплект підстилка, що захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 133 кг |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 610 см |
| Об`єм | 30079 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 41 169 ₴


