
Каркасний басейн круглої форми Intex сірого кольору діаметр 305 см. висота 99 см || Kilometr+
9 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26706
Басейн Prism Frame Pool Intex 26706
Після BestWay, фірма Intex теж налагодила виробництво каркасних басейнів висотою 99см при діаметрі 305см.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційного очищення води, продуктивність якого 2006 л/год, картридж - тип A (один у комплекті).
Зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Дана модель басейну оснащена фільтр-насосом. Вода в басейні зобов'язана циркулювати і перемішуватися. Інакше вода значно швидше застоїться і зіпсується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 99 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 6148 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 9 350 ₴


