
Каркасний басейн круглої форми коричневого кольору Bestway діаметр 366 см висота 100 см || Kilometr+
10 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56709
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Особливістю цієї моделі є глибина 100 см при діаметрі 366см, за розмірами та комплектацією – це аналог Intex 28718.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Басейн оснащений сходами.
Басейн оснащений картриджним фільтр-насосом продуктивністю 2006 л/год, картридж типу II.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою та тентом-кришкою та купуються окремо.
Басейн не оснащений скіммером - системою поверхневого збирання води на фільтрацію
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 9150 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 10 670 ₴