
Каркасний басейн круглої форми з морським принтом Intex діаметр 305 см. Висота 76 см. || Kilometr+
5 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28206
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приємного синього кольору, три метри в діаметрі. Досить просторий, зможуть купатися не тільки діти.
Каркас із сталевих оцинкованих труб, надає необхідну жорсткість і стійкість конструкції, він витримає значний тиск води.
Особлива технологія виготовлення стінок: два шари вінілу і шар спеціальної скловолоконної сітки для особливої міцності.
Чи не вимогливий до основи для установки, досить розчистити рівну площадку за розміром дна чаші. Зібрати можна хвилин за тридцять, а після насолоджуватися прохолодною свіжістю води. Ціна доступна для Такої надійної речі, яка при правильному використанні буде радувати роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 64 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 4485 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴


