
Каркасний басейн Intex прямокутної форми довжина 450 см. ширина 220 см. висота 84 см. || Kilometr+
11 420 ₴
- В наявності
- Код: 28273
Басейн Rectangular Frame Pool Intex 28273 швидко встановлюється на підходящої гладкою майданчику. Для цього буде потрібно вирівняна поверхня грунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка грунту.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечено зливним зручним клапаном. До нього можливе під'єднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Дана модель басейну не оснащена фільтр-насосом. Вода в басейні зобов'язана циркулювати і перемішуватися. Інакше вода значно швидше застоїться і зіпсується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 84 см |
| Довжина | 450 см |
| Об`єм | 7127 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 11 420 ₴



