
Каркасний басейн овальної форми сірого кольору Bestway довжина 488 см. ширина 305 см. || Kilometr+
33 020 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56946
Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56946 Power Steel™ Swim Vista Series™ приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений піщаним фільтр-насосом продуктивністю 2006 л/год (Bestway 58515). Необхідна вага кварцового піску для однієї засипки 8,5 кг (у комплект не входить).
Є також зручні сходи 58335. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн укомплектований перфорованим дозатором хімії 58501. Це бокс, в якому містяться таблетки хімії. І сам він накручується на насадку впуску очищеної води до басейну після фільтрації.
Басейн також комплектується спеціальним тентом-кришкою 58290. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та сонячних променів. Підстилка, призначена для захисту дна від гострих камінчиків, в комплект не входить.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Каркасні сірі басейни Bestway Ultra Frame Pool відрізняються від синіх басейнів METAL FRAME Pool більш товстою стінкою та посиленим каркасом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 107 см |
| Глибина | 96 см |
| Довжина | 488 см |
| Об`єм | 10949 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 305 см |
- Ціна: 33 020 ₴

