
Каркасний басейн прямокутної форми Bestway сірого кольору довжина 404 см. ширина 201 см || Kilometr+
19 069 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56721
Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56721 Rattan Frame Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційної очистки води, продуктивністю 2006 л/год, картридж - тип II.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Дозатор 58501 хлору накручується на насадку впуску відфільтрованої води на стінці басейну.
Басейн не комплектується спеціальною підстилкою та тентом-кришкою підстилкою-захистом дна.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Bestway 56721 Rattan Frame Pool відрізняється від інших схожих басейнів незвичайним зовнішнім забарвленням - Сталевий Раттан
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 404 см |
| Об`єм | 6478 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 201 см |
- Ціна: 19 069 ₴




