
Дитячий Електромобіль Трактор із причепом Bambi Racer M4479 Зелений || Дитячий транспорт
8 830 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4479EBLR-5
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| РОЗМІРИ Мобіл | довжина (трактор / с прицепом) | 86см / 132см |
| ширина | 52см | |
| висота | 53см | |
| висота від підлоги до сидіння | 32см | |
| висота від підставки для ніг до сидіння | 19см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ / V / RPM | 2шт / 12V / RPM 16000 |
| батарея | V / AH | 12V / 7AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| ЧАС НА ЗАРЯДКУ | 8-12ч | |
| Зарядка | V / mA | 15V / 1000mA |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ПО ВЕСУ | до 30кг |
| ЗА ВІКОМ | від 3-х років | |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ПЕДАЛЬ | + | |
| ЗВУК ПРИ СТАРТ | + | |
| Повільний СТАРТ | + | |
| Повільний СТОП | + | |
| КОЛ_ВО ШВИДКОСТЕЙ | В МАШИНІ | 2 |
| На пульті | 3 | |
| ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ | ВАЖІЛЬ | + |
| ШВИДКІСТЬ | км / год | 3-8км / ч |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| КНОПКА вмикання / вимикання СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| КЕРМО-пищалки | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | USB | + |
| BLUETOOTH | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕИ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH (STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | + |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 2-х точкові | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | EVA | + |
| передні (колесо / диск) | 23см / 14см | |
| задні (колесо / диск) | 26,5см / 16см | |
| причіп (колесо / диск) | 23см / 14см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КОЛ_ВО ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ | коричневий | |
| КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 17,25кг / 12,3кг / 84-50-40см | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 830 ₴






