Акумуляторна батарея MERLION AGM GP122500M8 – використовується у пристроях з невеликим споживанням енергії. Тому необхідно подбати про якісний акумулятор для забезпечення надійної, довгострокової роботи пристроїв. Акумуляторна батарея MERLION – твій вибір!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• Кількість елементів: 6
• Напруга: 12 В
• Номінальна ємність: 250 A / год. • Тип клем: M8
• Максимальний струм розряду: 2000 А (5 секунд)
• Максимальний зарядний струм: 62,5 A
• Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 ~ 13,8 В при 25 ° З
• Температурна компенсація: -3 мВ/deg; C / елемент
• Напруга заряду в циклічному режимі: 14,5 В ~ 14,7 при 25 ° З
• Температурна компенсація: -4 мВ/deg; C / елемент
• Діапазон робочих температур:
- Розряд: 10 ° C ~ 60 ° C
- Заряд: 10 ° C ~ 50 ° C
- зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C
• Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 ° C
• Матеріал корпусу: пластик
• Саморозряд:
- може зберігатися до 6 місяців при температурі 25°С. C, а потім рекомендується підзаряджання. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25 ° • C.
• Вага: 30,5 кг (Допуск ± 5,0%)
• Розміри (ДхШхВ): 525x275x278 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 250 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | Кольцевой наконечник M8 |
| Струм заряду | 62.5 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 172 мм |
- Ціна: 21 281 ₴
